فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان

فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان

فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان
فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان

فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان

شما چه کار می‌توانید بکنید …
تمام لباس‌های خود را به جای بگذارید تا پزشک آن‌ها را حذف کند. و یا به شما دستور می‌دهد که این کار را انجام دهید (معمولا دو روز بعد از شما جراحی).
اگر یک کرست نرم به او داده‌اید، باید آن را روز بپوشید و برای دو سه هفته اول. کرست شما ممکن است باشد برای شستن از اتاق بیرون رفتند. اگر فاضلاب داشته باشید، زه‌کشی را ثبت خواهید کرد و خواهید داد. که مجموع آن‌ها به پزشک یا پرستار می‌رسد. وقتی که زه‌کشی است ۳۰ میلی‌لیتر یا کم‌تر به مدت دو روز در یک ردیف، به کلینیک مراجعه کنید. قرار ملاقاتی برای تخلیه فاضلاب داشته باشید.

فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز

پروفسور جراحی زیبایی در اصفهان

از آنتی‌بیوتیک‌ها و لاکتوباسیلوس استفاده کنید در حالی که شما عبارتند از: داخل. اگر نسخه شما در زمانی که فاضلاب شما وارد می‌شود بیرون برود،با دفتر ما برای دوباره پر کردن تماس تماس بگیرید.

پروفسور جراحی پلاستیک در اصفهان

در اولین دیدار بعد از عمل شما می‌توانید به شما آموزش دهید برای شروع ماساژ سینه و ایمپلنت (بسته به بدن شما) (نوع ایمپلنت)، اگر توسط جراح شما هدایت شود. خواهی دید. یک ورق را به روش ماساژ داده تا شروع شود. پنج تا دوازده روز بعد از عمل . این کار باید انجام شود سه بار در روز به مدت ده دقیقه، برای سه‌تا شش، ماه‌ها. از آن به بعد، روزی روزگاری، مگر آن که در غیر این صورت،
توسط پزشک خود. محدودیت‌ها را در حرکت بازو با پزشک خود مرور کنید.
معمولا از شما خواسته می‌شود حرکت بازو را محدود کنید ۴۸ ساعت.
شما می‌توانید ظرف دو یا سه هفته به سر کار برگردید.
چهار تا شش هفته پس از جراحی شما ممکن است جای زخم را شروع کنید
ماساژ.  بخشی طبیعی از درمان بدن است
و یک اثر جانبی غیرقابل‌اجتناب عمل جراحی است.برای اینکه پوستی صاف وزیبا داشته باشید می توانید از جراحی پلاستیک صورت استفاده کنید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.